پرسش های متداول


بازار آنلاین محصولات دست ساز

سوالات عمومی خانواده هنرمی

هنرمی یک بازار آنلاین اجتماعی برای خرید و فروش محصولات دست ساز و صنایع دستی می باشد در هنرمی خریدار و فروشنده میتوانند با یک دیگر ارتباط برقرار کنند کالا های اصیل و دست ساز را مورد برررسی قرار دهند و خرید و فروش امن را در یک بستر آنلاین تجریه کنند. هنرمی دارای برنامه های متنوع جهت توسعه هر چه بیشتر خدمات برای بازار خود هست تا بازای پویا و پرجنب جوش را برای هنرمندان و صنعتگران ایرانی رقم بزند. چشم انداز ما جهانی شدن هنر ایران و ایرانی است.

این مورد ممکن است به جهت آنتن دهی ضعیف موبایل شما باشد در این مورد پیشنهاد می شود یک مرتبه موبایل را در حالت هواپیما قرار داده و مجدد از این حالت خارج کنید اگر همچنان دریافت نکرده اید با پشتیبانی هنرمی در تماس باشید.

ثبت نام به عنوان فروشنده در هنرمی به سادگی انجام می شود با مراجعه به لینک فوق و با پر کردن اطلاعات فرم ثبت نام میتوانید در هنرمی به عنوان فروشنده ثبت نام نمایید لازم به ذکر است پس از ثبت نام در هنرمی پس از گذشت 5 الی 10 دقیقه حساب شما از سوی پشتیبانان هنرمی فعال می گردد. ثبت نام به عنوان فروشنده

اگر از وارد کردن اطلاعات حساب کاربری خود اطمینان دارید و ایمیل یا موبایل خود را در خاطر دارید میتوانید با استفاده از دکمه فراموشی رمز عبور نسبت به تعویض رمز خود اقدام و مجدد نسبت به ورود به حساب خود اقدام نمایید اگر همچنان با مشکل مواجه شدید با پشتیبانی هنرمی در تماس باشید.

در «پرداخت امن هنرمی»، پس از ثبت هر سفارش، مبلغی که توسط مشتری و از طریق درگاه بانکی پرداخت می‌شود، تا زمان تحویل سفارش و تایید مشتری، نزد هنرمی به‌صورت امانت باقی می‌ماند. در صورت بروز هرگونه مشکل در آماده‌سازی، ارسال و تحویل سفارش، مبلغ یاد شده تمام و کمال به حساب مشتری باز‌گردانده می‌شود و بنابراین مشتری می‌تواند با خیالی آسوده نسبت به پرداخت هزینه‌های سفارش اقدام نماید. همچنین فروشنده اطمینان دارد که وجه سفارش به‌طور کامل پرداخت شده و بلافاصله پس از تحویل و تایید مشتری، به حساب شبا وی واریز می‌شود.

سوالات فروشندگان

پس از ثبت نام در هنرمی ، هنرمی یک پنل فروش حرفه ‌ای در اختیار شما قرار میدهد که از آن طریق میتوانید با وارد کردن محصولات، تخیفیات و اطلاعات محصول خود کالای خود را برای فروش به سایت هنرمی اضافه نمایید.

پس از ثبت نام ممکن است چندین روز و یا هفته طول بکشد تا مطابق با الگوریتم های گوگل آدرس فروشگاه در گوگل ثبت شود. توجه داشته باشید که نمایش آدرس در گوگل نیازمند وقت و زمان و همچنین مراحل فنی است

هنرمی یک بازار آنلاین برای خرید فروش محصولات دست ساز، محصولاتی که درکسب و کار های خانگی تولید می شوند، صنایع دستی و محصلات خلاق و فانتزی می باشد و فروشندگان در این دسته بندی ها میتوانند به خرید و فروش بپردازند.

پس از ثبت سفارش از شما در قسمت سفارشات پنل شما خریدی ثبت می گردد. لازم به ذکر است هنرمی از طریق ایمیل و پیامک نیز به اطلاع شما خواهد رساند که فروشی صورت گرفته اما پیشنهاد می شود به صورت روزانه پنل خود را بررسی کنید توجه داشته باشیدپس از ثبت سفارش فقط 24 ساعت مهلت تایید سفارش را خواهید داشت.

هنگام ثبت نام از منوی تنظیمات پنل خود باید میزان هزینه ارسال را برای محصولات خود به صورت پست پیشتاز، پست سفارشی و پیک تعیین کنید لطفا توجه داشته باشید که اگر هزینه های پستی را پایین تر محاسبه کنید و تخفیفی به مشتریان خود دهید در واقع به فروش و بیشتر شدن مشتریان خود کمک خواهید کرد همچنین میتوانید تنظیمات ارسال رایگان را نیز از همین قسمت برای فروشگاه خود اعمال کنید.

پس از ارسال سفارش، کد پیگیری مرسوله را در جایگاه مخصوص وارد نموده تا مشتری بتواند وضعیت سفارش را پیگیری کند.

پس از ارسال سفارش و دریافت و اعلام رضایت توسط مشتری مبلغ سفارش به شماره شبا وارد شده در بخش تنظیمات فروشگاه که می بایست حتما به نام صاحب حساب کاربری باشد واریز می گردد و باتوجه به ارسال وجه از طریق شماره شبا وجه 48 الی 72 ساعت بعد به حساب شما واریز می گردد.

شماره شبا مخفف شناسه بانکی ایران است. این شماره دارای 24 رقم است و با ir آغاز می شود شما میتوانید با مراجعه به سایت بانک خود از طریق شماره حساب و یا شماره کارت نسبت به دریافت شماره شبا خود اقدام کنید و در صفحه تنظیمات مالی پنل خود وارد نمایید.

استفاده و راه اندازی فروشگاه آنلاین در هنرمی و استفاده از خدمات تبلیغاتی ما رایگان است و تنها در هنگام فروش محصولات خود میزان 6% کمسیون از هر فروش دریافت خواهد شد.

سوالات مشتریان

خرید از هنرمی مثل خرید از هر فروشگاه اینترنتی دیگری می‌ماند شما با ثبت نام در سایت و انتخاب و بررسی کالای مورد نظر خودتون وارد فرایند خرید شده و پس از ثبت اطلاعات ارسال و دریافت وارد درگاه امن پرداخت شده و پرداخت آنلاین خود را انجام میدهید.

در صفحه پنل کاربری خود میتوانید وضعیت لحظه ای سفارش خود را بررسی کنید همچنین هنرمی از طریق ایمیل و پیامک نیز این موارد را اطلاع رسانی خواهد کرد.

توصیه می شود پس از دریافت کالا از قسمت مربوط به سفارش در پنل کاربری خود در صورتی که از کالا رضایت دارید ثبت نهایی و تایید رضایت خود را اعلام کنید تا فرایند تسویه حساب با فروشنده تسریع پیدا کند و در صورتی که نظر خود را نیز ارسال کنید باعقث بهبود کیفیت خدمات ما به خود خواهید شد.

هنرمی نهایت تلاش خود را انجام می‌دهد تا با معرفی فروشندگان برتر، تجربه رضایت‌بخشی از سفارش خود داشته باشید. اما اگر به هر دلیلی از سفارش خود رضایت ندارید، کافیست عدم رضایت خود را از طریق صفحه‌ی مربوط به سفارش اعلام نمایید. پشتیبانی هنرمی در سریع‌ترین زمان ممکن به درخواست های عدم رضایت رسیدگی می‌کند. مطابق ماده ۳۸ قانون تجارت الکترونیکی، شما به مدت هفت روز از زمان تحویل کالا، فرصت انصراف از خرید دارید. مگر در موارد زیر:
محصول آرایشی بهداشتی باشد
محصول فاسد شدنی و دارای تاریخ انقضا باشد
در تماس باشید !

اگر همچنان سوال خود را نیافتید با ما در تماس باشید

مطالعه بیشتر قوانین و مقررات

با مطالعه از قوانین و مقررات مطلع شوید